Hallikorttien päivitys

Uusi hallikausi alkaa vihdoin, ja nyt on tullut aika päivittää hallikortit! Hallikortit päivitetään keskitetysti, eli hallivastaava kerää kaikki kortit, vie ne kerralla päivitettäväksi ja palauttaa seuraavalle hallivuorolle. Ensimmäisellä vuorolla on mahdollista saada uimahallilta kortti, jolla pääsee halliin. Hallikorttien palautus tapahtuu Uimahallilla seuraavina ajankohtina (Palauttakaa kortti ainoastaan halliavastaavalle, joka on vuorossa EI KASSALLE!!!)

  • Perjantai 20.8. klo 15.30 – 16.30 (Miika)
  • Keskiviikko 25.8. klo 19.45 – 20.15 (Tomi)
  • Torstai 26.8. klo 20.00 – 20.15 (Miika)

Jos et pysty toimittamaan kortteja kyseisenä ajankohtana, ota yhteyttä Miikaan tai Tomiin (numerot ja spostit yhteystiedoissa) niin sovitaan joku muu järjestely.

Muistakaa varmistaa, että jäsenmaksu on maksettuna ennen halliin menoa. Ilman voimassaolevaa jäsenyyttä ei halliin seuran vuorolla ole asiaa!

Similar Articles

Syyskokous 2018 Tervetuloa syyskokoukseen 2018 Sääntömääräinen syyskokous järjestetään perjantaina 23.11. klo 18 Nokian Urheilusukeltajat ry:n sääntömääräinen syyskokous pidetään perjantaina 23.11. klo 18 Nokian Reserviläisten majalla (Pinsiöntie 500). Käsiteltävät asiat:
Seuran Syyskokous Kerhola... Nokian Urheilusukeltajien sääntömääräinen syyskokous järjestetään Kerholassa, Souranderintie 13, 21.11.2016 klo 19.00. Tervetuloa!
Kevätkokous 28.3.2019 kl... Seuran kevetkokous järjestetään seuran tiloissa 28.3.2019 klo 18.00 Kokouksessa tärkeimpinä asioina viimevuoden tilinpäätös sekä toimintakertomus. Myös hallivuorojen hakemisesta seuraavalle kaudelle päätetään. Tervetuloa kokoukseen. Tämä on hyvä paikka
Kevätkokous 19. 3.2025 k... Tervetuloa Nokian Urheilusukeltajat ry:n sääntömääräiseen kevätkokoukseen 19. maaliskuuta 2025 klo 18.00. Kokous pidetään seuran tiloissa Nokian Portilla. Esityslista: Tervetuloa vaikuttamaan seuran toimintaan! Nokian Urheilusukeltajat ry:n johtokunta
Jäsenkirje 1/2021 Hyvää alkanutta sukellusvuotta 2021! Vuosi on alkanut yhtä haastavissa merkeissä kuin edellinen vuosi päättyi. Nyt on hyvä aika katsahtaa edelliseen vuoteen ja suunnata myös katsetta tulevaan. Jäsenmaksut
Nokian Urheilusukeltajat ... Nokian Urheilusukeltajat ry:n syyskokous järjestetään 3.11. klo 18:00 seuramme tilalla. Tervetuloa!
Vuosikokous 14.11.2020 kl... Tervetuloa Nokian Urheilusukeltajat ry:n sääntömääräiseen vuosikokoukseen lauantaina 14.11.2020 klo 18. Paikkana toimii tänäkin vuonna Alisniemi (Nokian Invalidien sauna, Porintie 584, 37130 Nokia). Kokouksen jälkeen lämpiää sauna. Kokouksessa
Smartum -liikuntaetu käy... Seura on ottanut Smartum-liikuntaedun käyttöön. Seuran jäsenet voivat nyt maksaa oman sukelluskurssin tai jäsenmaksun Smartum-liikuntaedulla. Tarkempia tietoja Rahastonhoitajalta tai Puheenjohtajalta.
Hylkysukellusleiri 27.8. ... Seuran perinteinen Hangon hylkysukellusleiri 27.8. – 28.8. Lähtö 26.8 illalla, majoitus hangossa, vene varattuna lauantaiksi 27.8. ja kohteet valikoidaan sukeltajien luokitusten mukaan. Sukellusten jälkeen majoitusta ja saunomista
Tervetuloa Nokian Urheilu... Esityslista: T: Johtokunta